Biz

Biz

ALİSSİ TASARIM STÜDYOSU, bilgi ve tecrübenin harmanlandığı, işlevle estetiğin gereken dengesiyle hayallerin gerçek olduğu mimari projelerin, hayat geçirisi olarak yola çıkmıştır.

Sadece mekan tasarımıyla değil, özel mobilya tasarımıyla da tam donanımlı bir tasarım ve uygulama ofisidir. Farklı işlevlere yönelik ticari mekanların çözümünün yanı sıra firmanın kurumsal kimliğini oluşturularak ve grafik tasarımla destekler

Tüm bireysel ya da kamusal mekanların proje aşamalarından başlayarak sorunsuz bir biçimde ilerleyip nihai haline ulaşmasını sağlayan ALİSSİ TASARIM STÜDYOSU, ayrıca proje, uygulama ve danışmanlık hizmeti olarak da proje sürecinin farklı aşamalarında deneyimli ekibiyle yer alır.

İç mimarlık işlevsel bir sanattır. Bir ressamın bir tabloya başlaması gibi tasarıma başlarken elimizde sadece boş bir kağıt, mekan ile ilgili veriler ve müşteri ihtiyaçları vardır. Hayal gücümüzün sınırsız dünyası içinde elimizdeki doneler ile sınırları oluşturulan mekanlar oluşturmaya başlarız.

Yapmış olduğumuz projelerde üç önemli kriter mevcuttur.

- İşlevsel Mimari gereksinimler

- Müşteri ihtiyaçları

- Estetik değer

Yukarıda sıralanan ölçütlerden herhangi birinin eksikliği fonksiyonel çözümsüzlük, sanatsal değer eksikliği ve dolayısıyla müşteri memnuniyetsizliği yaratır. Bunun için tasarımlarımızı; müşteri ihtiyaçlarını, zevklerini, fikirlerini, yaşam tarzlarını hobilerini ve diğer gerekli işlevsel gereksinimlerini öncelikli olarak değerlendirerek, çevre, oran, doku, teknolojik gelişmeler, maliyet analizleri ve çağdaş mimari ile estetik değerler ışığında oluştururuz.

ALİSSİ TASARIM STÜDYOSU, bir fikirdir; hayal kurmakla başlar, eşsiz dokunuşuyla gerçeği daha da keyifli kılar.